Vialand Parkur

Eğlence ve spor bir arada!

Vialand adrenalin tutkunlarına yepyeni bir eğlence sunuyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz gün boyu ekran başında oturmasın, eğlenirken yeni sporlar keşfetsin,
zorlanarak başarmanın verdiği mutlulukla tanışsın istedik, Vialand Parkur’u hayata geçirdik.

Vialand Parkur’da, tırmanma duvarından tramboline, ağ parkurundan yüksek ip parkuruna 5 farklı ünitede çocuklarınızla benzersiz bir gün geçireceksiniz.
Tıpkı doğanın zorluklarıyla karşılaştığınız parkurlarda birlikte mücadele edecek, başarmanın tadını birlikte çıkaracaksınız.Haydi, şimdi bilgisayar oyunlarının başından kalkma, adrenalin sporlarıyla tanışma zamanı.
× KAMPANYA KURALLARI:

Kampanya 4 Şubat 2023 itibariyle Vialand Şato ve Vialand AVM içerisinde bulunan Zindan&Safari gişelerinde geçerlidir.
Kampanya Kapsamında Parkur Bundle, Zindan&Safari, Zipline, Ters Ev’den oluşan 4’lü Macera paketi T.C (Vatandaşı) kimlikli Misafirlerimize 249 TL olarak uygulanacaktır.
Kampanyalı paket satışı Zipline ve Ters ev gişelerinden yapılmayacaktır.
Kampanyalı paket satışları Vialand Şato ve Vialand AVM içerisinde bulunan Zindan&Safari gişelerinden temin edilebilir.
Kampanyalı fiyatlar sadece Paket alımında geçerlidir, eğlence üniteleri ayrı ayrı alınmak istendiğinde gişe perakende satış fiyatları geçerli olacaktır.
Paket içerisindeki tüm üniteler Vialand AVM içerisinde yer almaktadır, Vialand Parkur ve Zindan&Safari üniteleri için vialand.com ve satış gişelerinden, Zipline ve Ters ev için Vialand AVM içerisinde bulunan kendi gişelerinden bilgi alabilirsiniz.
Paket içerisinde bulunan her bir eğlence ünitesi ayrı ayrı kurallara tabidir. Paketten faydalanan tüm misafirlerimiz bu kuralların tamamını okuyup onayladığını kabul etmiş sayılır.

Bilet Fiyatlarını Göster
Bu fiyatlar T.C. vatandaşları için geçerlidir.