Toplantı & Davetler

Vialand Holiday Home & Suites, İstanbul’da, kusursuz iş toplantıları ve sosyal davetler için 3 adet kolonsuz toplantı salonu ve bir adet boardroom bulunmaktadır. Otel, aynı zamanda İstanbul’un en büyük kongre merkezlerinden biri olan Haliç Kongre Merkezi’ne çok yakındır. Yönetim toplantıları, küçük ve orta ölçekli toplantılar için ideal olan toplantı salonlarında, mükemmel servis ve farklı yerleşim seçeneklerinin yanı sıra, iş için seyahat eden misafirlerin ve iş toplantılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılmıştır. Büyükada Salonu, 250 misafir kapasitesine sahipken diğer salonların kapasiteleri 14 - 150 arasında değişmektedir. Otelde, aynı zamanda bir İş Merkezi de bulunmaktadır.

Açık Hava Takım Çalışması Aktiviteleri ve Eğitimleri

Vialand Holiday Home & Suites, Istanbul, Vialand’de bulunan Tema Park ile açık havada takım çalışması eğitimleri için ideal bir mekandır. Takım çalışması aktiviteleri, ekibinizin uyum içinde çalışarak zorlukların üstesinden birlikte gelmeyi öğrenmelerini hedeflemektedir. Unutulmayacak bir gün yaşayacak olan ekibiniz birlikte verimli bir şekilde çalışmanın farklı yönlerini öğrenirken, keyifli anlar yaşayacaklar. Otele birkaç adım mesafede, 120.000 metrekare üzerinde kurulu olan Vialand Tema Park’ta her yaş için 30 adet farklı eğlence ve macera ünitesi bulunmaktadır.

Kapasite Tablosu ve Kat Planları


Ses - Görüntü Hizmetleri

Tüm toplantı odaları, perde, tepegöz, inen perde, beyaz tahta, slayt projektörü, ses sistemi, barkovizyon, kablosuz mikrofonlar, DVD ve VCR oynatıcı, havalandırma ve ışık sistemi gibi genel toplantı ekipmanları ile donatılmıştır. Tüm ekipmanlar bir iPAD® ile kontrol edilmektedir. Vialand Holiday Home & Suites, geniş toplantı ekipmanı seçenekleri ile misafirlerinin yaratıcı toplantılar düzenlemelerine ve toplantılarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Son teknoloji ürünü ekipmanlar
Günlük ekipman kiralama imkanı
Yüksek hızlı internet erişimi
Çok hatlı telefonlar ve internetten canlı internet yayını olanağı
Dimmer

PowerPoint ve Keynote sunumu
Ekranlar
Video playback
Displays
Birden fazla video switcher

Ses sistemi
Kablolu ve kablosuz mikrofonlar
Yaka mikrofonları
Ses mikserleri
Bilgisayardan ses alma olanağı
Müzik