İnsan Kaynakları

VİALANDda Çalışmak İster Misiniz?


VİALAND TEMA PARK IK

VİALAND ailesinin içinde olmaktan gurur duyan, hayata gülümseyerek bakan, değişim ve yeniliklere açık, yüksek enerji ve motivasyona sahip çalışanların olduğu ve sektörünün en çok çalışılmak istenen iş yeri olmak temel amacımızdır.

Yol Haritamız

· Çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutmak,

· İşe; görev niteliklerine ve yetkinliklerine uygun personel almak, kişilerin teknik bilgilerinin yanında, şirket kültürüne uygunluklarına dikkat etmek,

· Keyifli, etkin/verimli bir çalışma ortamı yaratmak ve yerleşmesini sağlamak,

· Kurumsal gelişimin sürekliliğinin sağlanması için, çalışanlarımızın bireysel gelişim ihtiyaçlarının karşılanmasına, etkin/verimli olmasına ve kariyer gelişimine olanak sağlayacak sistemler oluşturmak ve yerleştirmek,

· Yürütülen tüm faaliyetleri sürekli eğitim programlarıyla desteklemek; eğitimlerde fırsat eşitliği sağlamak,

· Yönetici pozisyonlarına şirket içinden eleman yetiştirilmesi ve terfilerin iç kaynaklarla yapılmasına özen göstermek,

· Etkin liderlik, etkin iletişim için gelişim programları organize etmek,

· Adil, piyasa koşullarına uygun, performansa dayalı ücretlendirme ve ödüllendirme sistemleri uygulamak,

· Çalışanlarımızın işleriyle ilgili bilgi, beceri ve yetkinliklerini, gelişim ihtiyaçlarını adil ve objektif bir performans değerlendirme sistemi ile sürekli takip etmek.

Vialand’da Çalışmak

VİALAND olarak çalışanlarımızı; stratejilerimiz ve iş planlarımız doğrultusunda VİALAND değerlerine ve işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, VİALAND’ı vizyonumuz doğrultusunda geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

VİALAND’daki iş fırsatlarını, web sayfamız ve İK portalları ile duyurmaktayız. İnsan kaynakları departmanımız açık pozisyonlar için beklenen nitelik ve deneyime sahip uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Açık pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar. Yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Ayrıca seçme ve yerleştirme sürecimizde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanmaktayız.

Değerlerimiz

Misafirperverlik: VİALAND’a gelen tüm ziyaretçilerimiz bizim misafirimizdir.

Güven: Olmazsa olmazımızdır.

Keyif: Keyfi yaşar ve yaşatırız.

Mutluluk: Gülen yüzler gördükçe mutlu oluruz.

Müşteri Odaklılık: Müşteri velinimetimizdir.

Vialand’a katılmak için ilk adım

Bu büyük projeyi hayata geçiren ve sürekliliğini sağlayan ailenin bir parçası olmak, güler yüzlü ve dinamik kadromuza katılmak ister misiniz?

Vialand dünyasında yerinizi almak ve ekibimizin bir parçası olmak için aktif ilanlarımıza bakın.

Aktif İlanlarımız için tıklayın.