Hizmetler & Olanaklar

Vialand Holiday Home & Suites misafirlerinin konforu için eşsiz servisler ve olanaklar sunar. Otelin sunduğu bütün olanakların yanında, misafirler otopark çıkışındaki asansörler ile kolayca AVM ve Tema Parka ulaşabilir. Geniş bir restoran ve kafe yelpazesi, AVM’de hizmet vermektedir. Otelin aile-dostu, ev tarzı konaklama konsepti; bir asansör ile kolayca ulaşılan süpermarket, eczane, kuaför ve pekçok diğer olanak ile eşsiz avantajlar da sağlamaktadır.

Kahvaltı

Otel restoranı kapalı alan ve balkonda büfe kahvaltı hizmeti vermektedir. Restorana misafir odalarının koridorlarından direk ulaşılabilmektedir.

Oda Sevisi

Vialand Holiday Home & Suites’de 24 saat oda servisi verilmektedir.

Otopark

Vialand Holiday Home & Suites misafirleri için, kapalı alanda 24 saat otopark servisi sunmaktadır. Otele kapalı otoparktan direkt ulaşılabilinir. Misafirler otopark çıkışındaki asansörler ile kolayca AVM ve Tema Parka ulaşabilir. Kapalı otopark ve Vale servisleri konaklayan misafirler için ücretsizdir. Ücretli araç yıkama servisi AVM çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

İş Merkezi

Vialand Holiday Home & Suites iş seyahatlerinizi eksiksiz tecrübe edebilmeniz için, ayrıcalıklı servisler sunar. Otelin İş Merkezi, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ücretsiz Servisler

Konaklayan misafirler, Vialand Tema Park ve AVM Kompleksi tarafından sağlanan ücretsiz servislerden müsaitlik doğrultusunda yararlanabilir. Sefer detaylarını buradan kontrol edebilirsiniz.

İnternet Erişimi

Vialand Holiday Home & Suites, tüm misafirlerine ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlar. Yüksek hızlı fiber internet erişimi, hem odalarda hem de genel alanlarda ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Diğer Servisler

  • Araç kiralama
  • Bilet hizmetleri
  • Bebek bakıcısı-ücretli
  • 24 saat döviz bozma
  • 24 saat nöbetçi müdür
  • Çamaşır ve Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Kredi kartı ile işlem yapma imkanları