Hizmetler

Gününüzü mümkün olabilecek en mükemmel şekilde geçirmeniz için yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz.

MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Vialandde cevabını bulamadığınızı düşündüğünüz konularda Misafir İlişkileri personelimiz sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermek üzere iş başında!

Wi-Fi

Sınırsız eğlencenin adresi Vialand Tema Park’ta sınırsız Wi-Fi keyfini yaşayın!

HEDİYELİK EŞYA MAĞAZALARI

Eğlenceli anlarınızı hatırlayacağınız bir hatıra ya da sevdiklerinizi farklı ve sevimli hediyelerle mutlu etmek isterseniz, hediyelik eşya bölümlerimizde çeşit çeşit, temalara göre tasarlanmış hediyeler bulabilirsiniz!

PARK HARİTASI

Tema Park içerisinde yolunuzu kolayca bulmak, tüm ünitelerin yerlerini anında görebilmek için çeşitli yerlere konumlandırılmış olan park haritalarımızdan yararlanabilirsiniz.

GEZİ TRENİ

Vialand da eğlenirken dünyalar arası ulaşımınızı kolayca sağlamak ya da Tema Park’ı dolaşmak için Gezi Treni’ne ücretsiz binebilirsiniz!

YEME - İÇME ALANLARI

Acıktığınız her an, Tema Park’ın içindeki her dünyanın kendine has yemek noktalarında ister oturarak, ister ayakta, çeşit çeşit lezzeti tadabilir, eğlenceye ara vermeden karnınızı doyurabilirsiniz!

KURUTUCULAR

Vikingler sizi çok mu ıslattı? Tema Park içerisindeki 2 TL ile çalışan kurutucular sizin için bekliyor!

SERVİS DURAKLARI

Ücretsiz ring seferlerimiz Vialand  Alibeyköy-Küçükköy kapı girişinden VİALAND Alışveriş Caddeleri giriş katına düzenli olarak devam edecektir.

EMANET DOLAPLARI

Fazla eşyalarınız ünitelerdeki eğlencenize engel olmasın, aklınız eşyalarınızda kalmasın diye kıymetli eşyalarınızı Emanet Dolabı’na güvenle bırakabilir, rahatça ünitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Emanet dolaplarımız ücretlidir.