içecekler görsel

SICAK & SOĞUK İÇECEK MAKİNELERİ

VIALAND Tema Park’ta eğlencenize ufak molalar vermek isterseniz, köşe başlarında sizleri bekleyen soğuk meşrubat ve çay-kahve makinelerimizi kullanabilirsiniz.
karşılama masası görsel

KARŞILAMA MASASI

Tema Park’tan içeriye adımınızı attığınız anda Karşılama Masası’nda sizleri güler yüzlü personelimiz karşılıyor, sorularınızla ilgili size yardımcı oluyor!
misafir ilişkileri görsel

MİSAFİR İLİŞKİLERİ

VIALAND’de cevabını bulamadığınızı düşündüğünüz konularda Misafir İlişkileri personelimiz sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermek üzere iş başında!
panayır görsel

PANAYIR OYUNLARI

VIALAND’in sokaklarında dolaşırken karşınıza aniden sürpriz panayırlar çıkabilir! Maceralara ara verip gösterinin tadını çıkarmayı unutmayın!
hediyelik eşya görsel

HEDİYELİK EŞYA MAĞAZALARI

Eğlenceli anlarınızı hatırlayacağınız bir hatıra ya da sevdiklerinizi farklı ve sevimli hediyelerle mutlu etmek isterseniz, hediyelik eşya bölümlerimizde çeşit çeşit, temalara göre tasarlanmış hediyeler bulabilirsiniz!
park haritası görsel

PARK HARİTASI

Tema Park içerisinde yolunuzu kolayca bulmak, tüm ünitelerin yerlerini anında görebilmek için çeşitli yerlere konumlandırılmış olan park haritalarımızdan yararlanabilirsiniz.
gezi treni görsel

GEZİ TRENİ

VIALAND’de eğlenirken dünyalar arası ulaşımınızı kolayca sağlamak ya da Tema Park’ı dolaşmak için Gezi Treni’ne ücretsiz binebilirsiniz!
yeme içme görsel

YEME - İÇME ALANLARI

Acıktığınız her an, Tema Park’ın içindeki her dünyanın kendine has yemek noktalarında ister oturarak, ister ayakta, çeşit çeşit lezzeti tadabilir, eğlenceye ara vermeden karnınızı doyurabilirsiniz!
kurutucular görsel

KURUTUCULAR

Vikingler sizi çok mu ıslattı? Tema Park içerisindeki 2 TL ile çalışan kurutucular sizin için bekliyor!
servis görsel

SERVİS DURAKLARI

Ücretsiz ring seferlerimiz Vialand Alibeyköy-Küçükköy kapı girişinden VIALAND Alışveriş Caddeleri giriş katına düzenli olarak devam edecektir.
fotoğraf görsel

FOTOĞRAF

Tema Park'ta ki adrenalin dolu anlarınızı fotoğraflarla sonsuzlaştırmaya ne dersiniz?
emanet dolapları görsel

EMANET DOLAPLARI

Fazla eşyalarınız ünitelerdeki eğlencenize engel olmasın, aklınız eşyalarınızda kalmasın diye kıymetli eşyalarınızı Emanet Dolabı’na güvenle bırakabilir, rahatça ünitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Emanet dolaplarımız ücretlidir.
wifi görsel

WİFİ

Sınırsız eğlencenin adresi Vialand Tema Park’ta sınırsız wifi keyfini yaşayın!