/uploads/ticket-group/yillikkart159jpg_07c96.jpg
TAM KART -
ÇOCUK KART -
*Vialand Tema Park bileti ve yıllık kart alımlarınızda Maximum Kart’a özel 2 taksit imkanı! 
*2 taksit 100TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
*VIALAND Kart’lar Tema Park’ın sezon içinde açık olduğu her gün kullanılabilir ve satın alındığı tarihten itibaren 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
*15 yaşından küçük Vialand Kart sahipleri ancak 18 yaşından büyük bir refakatçi eşliğinde Tema Park’a giriş yapabilirler.
*VIALAND Kartlar kişiye özeldir ve üzerinde kimlik bilgileri bulunan kişi tarafından kullanılabilir.

VIALAND’in sınırsız eğlencesinden yıl boyunca yararlanabilmeniz için sezonluk VIALAND SEZONLUK kartlarımızı satışa sunduk. VIALAND SEZONLUK Kart ile içinde bulunulan yıl boyunca istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman VIALAND Tema Park eğlencesinden yararlanabilirsiniz.

AVM mağazalarımızda sürpriz indirimler, fırsatlar ve kampanyalar da VIALAND SEZONLUK Kart sahiplerine yıl boyunca sunulmuş olacak. VIALAND SEZONLUK Kart sahipleri aynı zamanda VIALAND’deki en yeni haberlerden ve fırsatlardan en hızlı haber alacak. Bu fırsatı kaçırmayın!

VIALAND’in sınırsız eğlencesinden yıl boyunca yararlanabilmeniz için sezonluk VIALAND SEZONLUK kartlarımızı satışa sunduk. VIALAND SEZONLUK Kart ile içinde bulunulan yıl boyunca istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman VIALAND Tema Park eğlencesinden yararlanabilirsiniz.

AVM mağazalarımızda sürpriz indirimler, fırsatlar ve kampanyalar da VIALAND SEZONLUK Kart sahiplerine yıl boyunca sunulmuş olacak. VIALAND SEZONLUK Kart sahipleri aynı zamanda VIALAND’deki en yeni haberlerden ve fırsatlardan en hızlı haber alacak. Bu fırsatı kaçırmayın!

VIALAND Sezon Kartı’nızı aşağıda belirtilen satış kanallarından birinden satın alabiliriniz.
• Online olarak www.vialand.com‘dan ve Mobil uygulamamızdan
• 0850 210 85 63 çağrı merkezinden
• VIALAND Gişe’lerinden
• VIALAND AVM ve duyurulan diğer satış noktalarından
Kartınızı satın aldığınızda size verilen İŞLEM ONAY KODU ile VIALAND Tema Park misafir ilişkilerine başvurduğunuzda kartınız size teslim edilecektir.

VIALAND SEZONLUK KART 2 kategoride satışa sunulmuştur.

TAM KART : Gün/Ay/Yıl hesabına göre , 14 yaş üstü misafirler için geçerlidir.

ÇOCUK KART : Gün/Ay/Yıl hesabına göre , 36 ayını doldurmuş , 3 – 14 yaş arası misafirler için geçerlidir

BEBEK KART : Gün/Ay/Yıl hesabına göre ,36 ayını doldurmamış misafirler için geçerlidir. 0-3 yaş arasındaki bebekler için Tema Park gişelerinden kimlik ibraz edilerek ücretsiz Bebek Kartı temin edilebilir.

VIALAND SEZONLUK KART geçerli olduğu takvim yılında , Tema Park’ın yıl içinde açık olduğu süre boyunca 31.12.2017 tarihine kadar sınırsız kullanılabilir. Tema Park'ın yıl içerisinde açıldığı ve kapandığı gün hakkında bilgi almak için www.vialand.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yıllık Kart kullanım süresi uzatılmamaktadır.
VIALAND SEZONLUK KART kişiye özel düzenlenen bir karttır, bu nedenle sahibi dışında kimse tarafından kullanılamaz.
VIALAND SEZONLUK KART’ın sunduğu sınırsız giriş hakkı ve diğer avantajlardan yararlanmak için bireysel olarak kart sahibi olmak gerekmektedir.
En kısa sürede VIALAND çağrı merkezini aramalı veya Tema Park misafir ilişkilerine kartınızın kaybolduğunu bildirmelisiniz.
Kaybolan kartınızın iptal edilmesinin ardından yenileme ücreti karşılığında kartınızın yeniden basılmasını sağlayabilirsiniz.
VIALAND SEZONLUK KART’larınızla ilgili her türlü sorunuz için VIALAND çağrı merkezini arayabilirsiniz.
1. VIALAND SEZONLUK KART mülkiyeti VIALAND’a aittir. Kart sahipleri , kartlarını korumakla yükümlüdür
2. VIALAND SEZONLUK KART başkasına devredilemez, iade alınmaz ve yeniden satılamaz.
3. Kartın kaybedilmesi durumunda, VIALAND Tema Park Misafir İlişkileri’ne başvurulması gerekmektedir. Kaybedilen sezon kartının yenilenme ücreti 20 TL’dir
4. VIALAND SEZONLUK KART sadece Tema Park’ın biletleme sisteminde tanımlıdır ve bulunulan sezon yılı sonuna kadar Tema Park’a sınırsız giriş hakkı sağlar.
Tema Park içindeki hediyelik eşya, kafeterya ve restoran, fotoğraf çekimi gibi ek hizmetler ayrıca ücrete tabidir.
5. VIALAND SEZONLUK KART, hiçbir koşulda sahibi dışında bir kişi tarafından kullanılamaz.
Kartın başkası tarafından kullanıldığı tespit edilirse, Tema Park görevlileri karta el koyma hakkına sahiptir. VIALAND bu koşullar altında, ücret iadesi yapmaksızın, sezon kartı iptal etme hakkına sahiptir.
6. VIALAND SEZONLUK KART sahipleri, www.vialand.com ‘da yayınlanan Tema Park Genel Kuralları’nı okuyup onayladığını kabul eder.
Kurallara uyulmaması durumunda, Vialand yönetimi kartı iptal etme ve Vialand’e girişe izin vermeme hakkını saklı tutar.
7. VIALAND SEZONLUK KART sahipleri, görevlilerin talep etmesi durumunda, kartlarını ve kimliklerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
8. VIALAND SEZONLUK KART ÇOCUK sahibi 15 yaşından küçük çocuklar, Tema Park’a yanlarında en az 18 yaşında bir refakatçi ile giriş yapabilirler.
9. Gün/Ay/Yıl hesabına göre 36 ayını doldurmamış misafirlerimiz 0-3 yaş Bebek kartlarını ücretsiz alabilirler’’
10. Belirtilen yıllık kart fiyatları Türkiye Cumhuriyeti (T.C. ) uyruklu ziyaretçilerimize özel fiyatlardır. Bu doğrultuda  kart satın alırken ve kart basılırken T.C. Kimlik no’sunun ilgili sisteme girişinin yapılması ve kimliğin gösterilmesi gerekmektedir.
Hediye kart sevdiklerinize 2017 sezonu boyunca sınırsız eğlence hediye edebileceğiniz VIALAND SEZONLUK KART UYGULAMASIDIR.
- Hediye edeceğiniz kartlarla sevdikleriniz Vialand Tema Parka 2017 sezonu boyunca sınırsız giriş yaparlar.
- VIALAND SEZONLUK Kart sahipleri aynı zamanda VIALAND’deki en yeni haberlerden ve fırsatlardan en hızlı haber alacak.
- Vialand kart satış sayfamıza girerek hediye edeceğiniz kart tipini seçiniz.
- Bir sonraki sayfada hediye etmek istediğiniz kartın yanında bulunan ‘’hediye etmek istiyorum’’ yazılı check – box’ı işaretleyiniz.
- Kartı hediye edeceğiniz misafirimizin bilgilerini doğru bir şekilde ilgili alanlara girin.
- Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda hediye sahibinin mail adresine ve cep telefonuna bilgilendirme maili gidecektir.
- Mailin içeriğinde kartın tarafınızdan hediye edildiğine dair bilgilendirme de yer alacaktır.
- Bu bilgilendirmenin hediye sahibine doğru bir şekilde yapılabilmesi için ÖDEME sayfasında bulunan ‘İletişim bilgileri’ kısmına kendi bilgilerinizi doğru bir şekilde yazınız.
VIALAND SEZONLUK KART hediye ettiğiniz misafirimiz kendisine e-mail ve SMS aracılığıyla giden işlem onay koduyla birlikte 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Tema Park gişelerine başvurarak kartlarını teslim alabilirler. - Sezon kartlarınızı web sitemiz üzerinden satın alırken fotoğraf yüklemesi yapmadıysanız, Ayrıca Tema Park gişelerinde de Fotoğraf çekimi yapılmaktadır. NOT:Hediye kart sahibi misafirlerimiz www.vialand.com adresinde yayınlanan Tema Park Genel Kurallarını okuyup onayladığını kabul etmiş sayılırlar. Tema Park Genel Kuralları ve Sezon kart kuralları için tıklayınız.