13.05.16

Vialand’de Hem Alışveriş Yap, Hem Eğlen!

Vialand; sınırsız eğlence için bahar sürprizlerine devam ediyor. Açık hava konseptli alışveriş caddeleri, Avrupa mimarisinde sokakları ve 200’den fazla mağazası ile ziyaretçilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunan Vialand Alışveriş Caddeleri’nde, 30 Haziran’a kadar 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Vialand Tema Park’ta %50 indirim, 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise “Bedava Tema Park Çocuk Bileti” kazanıyor. Vialand Alışveriş Caddeleri’nde yer alan mağazalarda veya yeme-içme noktalarında aynı gün içinde yapılan harcamalarda geçerli olan kampanyanın detayları www.vialand.com/kampanya-detay/avmtemapark/20 adresinde!

Geçtiğimiz yıl Avrupa’nın en iyi beşinci Tema Park’ı seçilen ve bünyesinde bulundurduğu Avrupa’nın en iyi üçüncü Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, öğreterek eğlendiren “Fatih’in Rüyası”, “İstanbul’un sırları” gibi üniteleri ve bu sezon faaliyete geçen Angry Birds ve Ice Age 4D sinema simülasyon üniteleri ve Cartoon Network kahramanlarının canlı şovları ile Türkiye’nin en eğlenceli Tema Park’ı olan Vialand’de eğlenmek şimdi çok daha avantajlı.

 

Açık hava konseptli ve Türkiye’nin içinden tek tramvay geçen ödüllü alışveriş merkezi Vialand Alışveriş Caddelerinde yer alan mağazalardan veya yeme-içme noktalarından 30 Haziran’a kadar aynı gün içinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Vialand Tema Park’ta %50 indirim kazanırken, 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise “Bedava Tema Park Çocuk Bileti”ne sahip oluyor.

 

‘Sınırsız eğlence özgürce alışveriş’ söylemi ile dünyada ve Türkiye’de bir tema parkı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan Vialand’in kampanyasından faydalanmak isteyenler, aynı gün içinde yaptıkları alışverişin fişlerini Vialand AVM Danışma bürosuna getirirek bilgi formunu doldurduktan sonra %50 indirim kuponlarını veya bedava Tema Park çocuk bileti kuponlarını alabiliyor. Vialand Tema Park’da sınırsızca eğlence için 30 Haziran’a kadar sürecek bu avantajdan faydalanmak istiyorsanız, 200’den fazla mağazası ile tüm ihtiyaçlarınıza dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarıyla hizmet veren ve açık havada alışveriş keyfi sunan Vialand Alışveriş Caddeleri’nden şimdi alışveriş yapmanın tam zamanı.