11.12.15

VIALAND AVM, “MAĞAZACILAR GÜNÜ”NÜ, TEMA PARK’DA SINIRSIZ EĞLENCE HEDİYESİ İLE KUTLUYOR

Vialand Alışveriş Merkezi, 12 Aralık Mağazacılar Gününü özveriyle hizmet eden tüm mağazacılarla birlikte kutluyor. Vialand; bu özel gün için, Vialand Alışveriş Merkezi’n de yer alan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına 11-31 Aralık tarihleri arasında Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Tema Park’a giriş bileti hediye ediyor. Ayrıca, tüm Vialand mağazacılarına, yanlarında getirecekleri en fazla 4 kişi olmak üzere misafir başı 39 Tl özel fiyat uygulayacak.

Perakende sektörüne Tema Park, Alışveriş Merkezi ve Otel konsepti ile bütünleşik Perakende konseptini kazandıran ve sektörün en yenilikçi, dinamik markaları arasında yer alan Vialand Alışveriş Merkezi, 12 Aralık Mağazacılar Gününü, AVM içerisinde yer alan tüm mağazacılarla birlikte coşkuyla kutlayacak.

Vialand; bu özel gün için, Vialand Alışveriş Merkezi’nde mağazası bulunan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına 11-31 Aralık tarihleri arasında Vialand Tema Park’da sınırsız eğlence hediye ediyor. Ayrıca, bu hediyeden faydalanacak tüm Vialan Alışveriş Merkezi mağazacılarına, yanlarında getirecekleri en fazla 4 kişi olmak üzere misafir başı 39 Tl özel fiyat uygulayarak birlikte eğlenmenin ve kutlamanın keyfini yaşatıyor. Vialand AVM Mağazacılarına özel bu hediye, 11 Aralık’dan itibaren Aralık sonuna kadar Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar kullanılabilecek.