18.01.17

VIALAND ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE SÖMESTRE ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLARIN YARATICILIKLARINI DESTEKLİYOR..

VIALAND ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE SÖMESTRE ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLARIN YARATICILIKLARINI DESTEKLİYOR..

VIALAND AVM’DE ÇOCUKLAR “ÖĞRENEREK EĞLENECEKLER”..

Vialand Alışveriş Merkezi, karne heyecanını öğreterek eğlendiren, çocukların yaratıcılıklarını destekleyen etkinliklerle paylaşıyor. 21 - 25 Ocak tarihleri arasında Vialand Alışveriş Merkezi Giriş katında “Lego Star Wars” Etkinliği gerçekleştirilecek. Star Wars filminin dekorunun kurulacağı etkinlik alanında çocuklar, en son çıkan Lego parçaları ile yaratıcılıklarını kullanarak yepyeni tasarımlar yapacaklar. Ayrıca, Lego Star Wars temalı konsol oyunu ile doyasıya oynayacaklar. 27 ve 28 Ocak tarihlerinde ise, “Harika Kanatlar” Çizgi filminin maskotları, müzikli interaktif gösterileri ile çocuklara  eğlence dolu saatler geçirtecekler. Bir yandan Vialand Alışveriş Merkezi’nin sunduğu etkinliklerle öğrenerek eğlenen çocuklar, öte yandan Vialand Tema Park ve Jungle İstanbul’da karnelerini göstererek 39.99 TL’ye sınırsızca heyecan, macera, eğlence dolu bir gün geçirebilecekler.

 

Alışveriş caddeleri, nostaljik tramvayı, Vialand Tema Park ve Jungle İstanbul gibi çocukların da yetişkinlerin de tutkunu olduğu olanakları ile Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen Alışveriş Merkezi olan Vialand Alışveriş Merkezi, sömestre heyecanını birbirinden eğlenceli, yaratıcı ve öğretici etkinliklerle paylaşıyor.

Vialand Alışveriş Merkezi Giriş katında gerçekleştirilecek etkinliklerden bütün çocuklar saat 12.00 - 19.00 arasında sınırsızca yararlanabilecek. 21 Ocak Cumartesi gününden 25 Ocak Çarşamba akşamına kadar “Lego Star Wars” etkinliğinde karne heyecanı yaşayan tüm çocukları bir araya getirecek olan Vialand Alışveriş Merkezi, efsanevi Star Wars filminin dekorunu etkinlik alanına kuruyor. Çocuklar bir yandan en son çıkan Lego parçaları ile hayal dünyalarını katacakları tasarımlar yaparken, diğer yandan Lego Star Wars temalı Konsol oyunu ile oynayacaklar.

27 Ocak Cuma ve 28 Ocak Cumartesi tarihlerinde ise; “Harika Kanatlar” çizgi filminin maskotları, etkinlik alanına kurulacak sahnede günde 3 seans müzikli interaktif gösteri yaparak çocuklara unutamayacakları anlar yaşatacak.

 

SÖMESTRE SÜRESİNCE KARNESİNİ GÖSTEREN TÜM ÖĞRENCİLERE VE VELİLERİNE VIALAND TEMA PARK VE JUNGLE İSTANBUL’DA SINIRSIZ EĞLENCE 39.99 TL…

 

Vialand Alışveriş Merkezi’nde etkinlikler devam ederken, dileyen tüm 04-18 yaş arası öğrenciler ve yanlarındaki velileri, karnelerini göstererek Sömestre boyunca Vialand Tema Park’a ve Vialand Alışveriş Merkezi içerisindeki Jungle İstanbul’a sadece 39.99 TL’ye giriş yapabilecek ve gün boyu sınırsızca tüm ünitelerden faydalanabilecek.

İstanbul’un ortasında keşif zamanı

Vialand Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.

Vialand Alışveriş Merkezi ve Vialand Tema Park’ın sömestre fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için www.vialand.com  web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.