12.02.16

2016’NIN EĞLENCESİNİ VIALAND KART İLE ŞİMDİDEN GARANTİLE!

Türkiye'nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı VIALAND, 2016 yılı VIALAND Yıllık Sınırsız Eğlence Kartı’nı erken rezervasyon kampanyasıyla satışa sundu. Eğlence keyfini şimdiden garantilemek isteyen eğlence severler, 29 Şubat 2016 tarihine kadar VIALAND’in 4-14 yaş arasındaki çocuklar için yıllık çocuk kartını 189 TL, 14 yaş ve üstü yıllık tam kartını ise 199 TL’den satın alabilecekler. VIALAND Kart alan macera severler, yıl boyunca istedikleri zaman, sömestir ve bayramlar dahil, sınırsız eğlencenin keyfini yaşama imkanı bulacak. Sezonda ise kart fiyatları 389 TL ve 399 TL şeklinde satışta olacak.

Vialand.com online siteden ve Tema Park gişelerinden satın alınabilecek olan VIALAND Kart’ları, VIALAND Tema Park gişelerinden fotoğraflı olarak teslim alınabilecek.

Tek kartla  sınırsız eğlence

Türkiye'nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı VIALAND Tema Park, 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30’u aşkın  eğlence ünitesi bulunuyor.  Aynı anda 10 bini aşkın kapasiteye sahip Tema Park,7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek kartla ,istedikleri zaman tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Tema Park kuralları çerçevesinde 14 yaşından küçükler  yanlarında ebeveynleriyle Park’a giriş yapabiliyor. Yeni sezonda Tema Park’ta yeni 4 D filmler, sürpriz animasyon ve maskot gösterileri de misafirlerle buluşacak.

Türkiye’nin 2015’yılında  en çok check in yapılan ikinci mekanı olan Vialand, üst üste aldığı Uluslar arası ödüllerle Türkiye’nin gururlarından. ICSC ‘de "Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi" kategorisinde jüri özel ödülünün sahibi olan Vialand,800 Avrupa Tema Park’ı arasında “2015 Yılının En İyi 5’inci Tema Parkı”seçildi. Superbrands 2015’de “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün de sahibi olan Vialand, “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi ve En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine de layık görüldü.